Elektrické podlahové vytápění
Elektrické podlahové vytápění
Elektrické panely
Ochrana venkovních ploch
Ochrana okapů a svodů
Ochrana potrubí
Ostatní
Regulace
PDF Tisk Email

Elektrické podlahové vytápění 

Elektrické podlahové vytápění Vám pro Váš byt, dům nebo kancelář nabízí velmi spolehlivý, bezpečný a ekonomicky výhodný topný systém. Elektrické vytápění lze instalovat nejen jako hlavní vytápěcí sytém, ale je ho možné také využít k doplňkovému temperování místností a prostor kolem domu, jakými jsou například vjezdy do garáží nebo chodníky.

Firma tokara s.r.o. nabízí dva druhy elektrického podlahového vytápění jako hlavního topného systému, a to přímotop a akumulaci.

Systém elektrického podlahového vytápění si Vás získá nejen svými velmi přijatelnými pořizovacími náklady oproti ostatním tepelným systémům, ale také nízkou spotřebou elektrické energie pro celou domácnost. Elektrické podlahové vytápění se vyznačuje dlouhodobou životností, velmi komfortním a bezúdržbovým užíváním s minimálními nároky na obsluhu, je šetrné k životnímu prostředí a velmi efektivní. Elektrické podlahové vytápění je vhodné pro různé druhy podlah a poskytne Vám elegantní interiér bez viditelných topných těles.

Teplá podlaha Vám dodá příjemný pocit a je ideální také z hlediska rozložení teplot v místnosti ze zdravotního hlediska. Tepelná pohoda se vyznačuje téměř stejnou teplotou v celé místnosti. Nedochází tak k proudění vzduchu a víření prachu. Optimální teplotu v místnosti přitom získáte již při nižší teplotě než u běžných vytápěcích systémů. Tím docílíte nejen pro Vás a Vaše děti zdravějšího prostředí bez přehřátých místností se suchým vzduchem, ale i snížení spotřeby energie pro celou domácnost. S elektickým podlahovým vytápěním však nešetříte pouze energii, ale také prostor.